Ledenlijst

Voorzitter:
René de Vries
Eigenaar Revis Zwembaden
Het Helmhout 69-71, Drachten
rene@revis.info

Vice voorzitter:
Ronald Wagelaar
Eigenaar De Vries Trappen
Tinweg 4, 8445 PD Heerenveen
r.wagelaar@devriestrappen.nl
rene@revis.info

Secretaris:
Douwe van Drogen
DGA Hypotheek Drachten
Eigenaar Woningcoach Friesland
Markt 4, Drachten
douwe@hypotheek-drachten.nl

Penningemeester:
Jelmer Bosma
Eigenaar Hemmes Schoenen
Zuiderbuurt 5, 9203 CS Drachten
hemmesschoenen@planet.nl

Leden:
Bram Jongschaap
Eigenaar RecreatechAardappelland 11,  Drachten
Bramjongschaap@gmail.com

Douwe Beintema
Eigenaar Douwe Beintema Mannenmode
Zuiderpromenade 11-13
9203 CS Drachten
douwe70@planet.nl

Edwin Gradussen
Eigenaar Gradussen Metaalbewerking
Janssenlaan 4, 9207 JD Drachten
info@gradussenmetaalbewerking.nl

Harry Noordhof
Eigenaar Scheepstra Drachten
Jelle Plantingastraat 34, 9204 LM Drachten
harry@noordhof.nl

Jan Taekema
Eigenaar JPD Personeelsdiensten / ICP
Het Helmhout 8, Drachten
Jan@jpdpersoneelsdiensten.nl

Jan Wiebe Tolman
Eigenaar Autobedrijf Tolman Drachten
Roef 17, 9206 AK Drachten
j.w.tolman@tolman.nl

Jeroen Groen
Eigenaar PublishZo Uitgeverijsoftware
Uitgeverijsoftware
Theo van Doesburgstraat 2, 9204 KW Drachten
0611 119 209
jeroen@publishzo.nl

Mr. Just M.E. Hamming
Juist Just Advocatuur
Van Knobelsdorffplein 10
9203 DJ  Drachten
Info@justhamming.nl

Jan van der Werff
Eigenaar Multiplus Media
Stationsweg 21, 9201 GG Drachten
Janvanderwerff@multiplusmedia.nl 

Johan Sinninghe
Eigenaar brasserie Oud Zuid
Zuiderbuurt 6, Drachten
info@brasserieoudzuid.nl

Kees Vermeulen
Eigenaar La Provence Kaas & Wijn
Zuidkade 28, 9203 CL Drachten
info@laprovencekaasenwijn.nl

Kevin Post
Bedrijfsbureau Post Cleaning
De Giek 15, 9206 AS Drachten
kevin.post@postcleaning.nl

Marc Kammeraad
DGA Confina
Zonnedauw 3, 9212 PC Drachten
marc@confina.nl

Nico Smit
Eigenaar Rebellution
Folgeralaan 2-2, 9207 AJ Drachten
nicolaas.smit@rebellution.eu

Pieter Boudewijn de Leur
Eigenaar Restaurant BINNEN Eten|Drinken
Noordkade 54, 9203 CE Drachten
info@stapbinnen.nl

Robert Bakker
Algemeen Directeur Berding
Beton Nederland
Damsingel 15
8264 NB SUMAR
r.bakker@berdingbeton.nl

Robert Numan
Eigenaar Sleutel + Slot
Markt 8, 9203 AA Drachten
info@sleutelplusslot.nl

Sven Boxum
Jennifeu-Malibu, Champino,
de Skihut, Ribhouse Bronco
Noordkade 66-69, 9203 CG Drachten
sven@feudrachten.nl

Stefan Brandsma
Eigenaar Zorgfinancials
Museumplein 3, Drachten
0624 713 712
stefanbrandsma@gmail.com

Wiebren Nieuwenhuis
Dir. Wilgen Beheer bv
Nachtlân 38, 9213 RG De Wilgen
wnieuwenhuis@wilgenbeheer.nl

Wim Eilering
Eigenaar Retailplan b.v.
Torenstraat 23a, 9203 BD Drachten
info@retail-plan.nl

Edser Knol
Multiplus
Stationsweg 21, 9201 GG Drachten
0512-550808
06 154 636 65
edser@multiplusonline.nl

Martijn Stroosma
Restaurant Lyf’s
Hoofdstraat 73, 9244 CM Beetsterzwaag
0512 38 55 38
info@lyfs.nl

Vergroot je netwerk, word nu ook lid!