Ledenlijst

René de Vries
Eigenaar Revis Zwembaden
Het Helmhout 69-71, Drachten
rene@revis.info
www.reviszwembaden.nl

Jelmer Bosma
Eigenaar Hemmes Schoenen
Zuiderbuurt 5, 9203 CS Drachten
hemmesschoenen@planet.nl
www.hemmesschoenen.nl

Bram Jongschaap
Eigenaar RecreatechAardappelland 11,  Drachten
Bramjongschaap@gmail.com
www.recreatech.nl

Douwe Beintema
Eigenaar Douwe Beintema Mannenmode
Zuiderpromenade 11-13
9203 CS Drachten
douwe70@planet.nl
www.douwebeintema.nl

Edwin Gradussen
Eigenaar Gradussen Metaalbewerking
Janssenlaan 4, 9207 JD Drachten
info@gradussenmetaalbewerking.nl
www.gradussenmetaalbewerking.nl/

Harry Noordhof
Eigenaar Scheepstra Drachten
Jelle Plantingastraat 34, 9204 LM Drachten
harry@noordhof.nl
www.scheepstra-drachten.nl/

Jan Wiebe Tolman
Eigenaar Autobedrijf Tolman Drachten
Roef 17, 9206 AK Drachten
j.w.tolman@tolman.nl
www.tolman.nl/

Mr. Just M.E. Hamming
Juist Just Advocatuur
Van Knobelsdorffplein 10
9203 DJ  Drachten
Info@justhamming.nl
www.juistjust.nl/

Jan van der Werff
Eigenaar Multiplus Media
Stationsweg 21, 9201 GG Drachten
Janvanderwerff@multiplusmedia.nl
www.multiplusonline.nl 

Kees Vermeulen
Eigenaar La Provence Kaas & Wijn
Zuidkade 28, 9203 CL Drachten
chvermeulen@live.nl
www.laprovencedrachten.nl/

Kevin Post
Bedrijfsbureau Post Cleaning
De Giek 15, 9206 AS Drachten
kevin.post@postcleaning.nl
www.postcleaning.nl/

Marc Kammeraad
DGA Confina
Zonnedauw 3, 9212 PC Drachten
marc@confina.nl
www.confina.nl/

Nico Smit
Eigenaar Rebellution
Folgeralaan 2-2, 9207 AJ Drachten
nicolaas.smit@rebellution.eu
www.rebellution.eu/

Pieter Boudewijn de Leur
Eigenaar Restaurant BINNEN Eten|Drinken
Noordkade 54, 9203 CE Drachten
info@stapbinnen.nl
www.binnendrachten.nl/

Sven Boxum
Jennifeu-Malibu, Champino,
de Skihut, Ribhouse Bronco
Noordkade 66-69, 9203 CG Drachten
sven@feudrachten.nl
www.champino.nl/

Stefan Brandsma
Eigenaar Zorgfinancials
Museumplein 3, Drachten
0624 713 712
stefanbrandsma@gmail.com
www.zorgfinancials.nl/

Wiebren Nieuwenhuis
Dir. Wilgen Beheer bv
Nachtlân 38, 9213 RG De Wilgen
wnieuwenhuis@wilgenbeheer.nl

Wim Eilering
Eigenaar Retailplan b.v.
Torenstraat 23a, 9203 BD Drachten
info@retail-plan.nl
www.retail-plan.nl/

Edser Knol
Multiplus
Stationsweg 21, 9201 GG Drachten
0512-550808
06 154 636 65
edser@multiplusonline.nl
www.multiplusonline.nl

Vergroot je netwerk, word nu ook lid!